Platební metody

Možnosti placení

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Platba předem na náš bankovní účet

Po výběru této možnost platby Vám přijde potvrzená objednávka se všemi detaily potřebnými k uskutečnění platby převodem z účtu na účet.

 

Platba dobírkou

Platba dobírkou je prozatím možná jen s dodáním v České Republice.

Objednávky na Slovensko musejí být placeny kartou, nebo předem na náš eurový účet

Název účtu: MEDICROSS s. r. o.
IBAN: CZ1455000000001830712001
SWIFT: RZBCCZPP
 

Platba na fakturu se splatností

Našim stálým zákazníkům, státním organizacím, popř. po domluvě umožňujeme platby na fakturu s dohodnutou splatností.

Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR