Jste lékař, dentista, veterinář, klinika, či domov pro seniory? Využijte náš speciální program pro profesionály v oboru zdravotnictví a získejte přístup ke slevám, speciálním akcím a informacím pro zdravotníky!!! Zaregistrujte se na našem e-shopu ZDE  a následně nám zašlete vaše IČO na email obchod@medicross.cz ( do předmětu emailu uveďte (''Sleva - profi'') a my vám nastavíme vaši trvalou individuální slevu na veškeré nákupy.

O nás

Jsme ryze česká firma založená v roce 2004. Jak to vše vzniklo? 3 kamarádi si spolu sedli v hospodě a přemýšleli jsme o budoucnosti. Dva z nás pracovali v korporátní nadnárodní společnosti a jeden je lékař a shodli jsme se, že naši budoucnost vidíme jinde. Někde, kde své nápady můžeme realizovat, což v korporátu nebylo snadné. Využili jsme našich společných znalostí a zkušeností a postupně začali budovat firmu, která nás naplňuje a vytváří příležitosti k uplatnění i dalším lidem.

Z malého skladu jsme se v roce  2008 přestěhovali do většího, za další 2 roky jsme si pronajali další prostory, které nám ale postupně přestaly stačit a v roce 2019 jsme se přestěhovali do nového velkého skladu v Ostravě a říkali jsme si, že ten už nám vystačí. S postupným rozvojem a rozšiřováním sortimentu jsme ale museli v letošním roce přibrat další velký sklad.

Specializujeme se na výrobu, prodej a distribuci jednorázových zdravotnických a operačních materiálů z netkaných textilií, jako jsou operační pláště, ústenky, pokrývky hlavy, operační roušky, jednorázové oděvy, povlečení, zákaznické operační sety na míru, inkontinenční podložky a pleny, dezinfekční prostředky, injekční technika, šicí materiály, infuzní sety a mnoho dalšího spotřebního materiálu.

V roce 2023 nabídku postupně rozšiřujeme i o zdravotnické tiskopisy, kancelářské potřeby, drogerii a hlavně o spoustu nových zdravotnických materiálů různých značek.

Koncem roku 2023 jsme vstoupili na Slovenský trh s našim eshopem www.medicross.sk

Spolupracujeme se značkami Becton Dickinson, BBraun, Hartmann, Batist, Panep, 3M, Schülke, Zarys, Lohmann&Rauscher, Dahlhausen a mnoho dalších.

Importujeme zboží z USA, Itálie, Portugalska, Turecka, Číny, Polska a.j.

Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami spotřebního zdravotnického materiálu do nemocnic, soukromých klinik, státních i nestátních zdravotnických zařízení, veterinářům, stomatologům a partnerským distributorům zdravotního materiálu.

Naší vizí je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem našim zákazníkům a poskytovat jim zákaznický servis na nejvyšší úrovni.

Spolupráce s námi je přátelská a pohodová a našim krédem je vždy se se zákazníkem domluvit k jeho spokojenosti.

Spolupracujeme s tisíci spokojených zákazníků po celé republice. 

Kamil Neuwirt - jednatel společnosti

Zdeněk Waloschek - jednatel společnosti

Medicross s.r.o.

Rychlost dodání
Expedujeme do 24h od objednání
Individuální přístup
S každým zákazníkem se domluvíme, každý problém vyřešíme
Zkušenost
Jsme na trhu již od roku 2004
Slevy pro zdravotníky
Lékařům a zdravotnickým zařízením nabízíme speciální ceny
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
DIČ: CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR