Jste lékař, dentista, veterinář, klinika, či domov pro seniory? Využijte náš speciální program pro profesionály v oboru zdravotnictví a získejte přístup ke slevám, speciálním akcím a informacím pro zdravotníky!!! Zaregistrujte se na našem e-shopu ZDE  a následně nám zašlete vaše IČO na email obchod@medicross.cz ( do předmětu emailu uveďte (''Sleva - profi'') a my vám nastavíme vaši trvalou individuální slevu na veškeré nákupy.

Korsolex basic 5l

Dezinfekční přípravek na bázi aldehydu vhodný k dezinfekci termolabilních i termostabilních nástrojů... více
2 806.86 Kč bez DPH
není skladem
3 396.3 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Rychlost dodání
Expedujeme do 24h od objednání
Individuální přístup
S každým zákazníkem se domluvíme, každý problém vyřešíme
Zkušenost
Jsme na trhu již od roku 2004
Slevy pro zdravotníky
Lékařům a zdravotnickým zařízením nabízíme speciální ceny
Popis a parametry
Diskuse

Korsolex basic 5l

Korsolex® basic je vhodný pro manuální dezinfekci termostabilních i termolabilních nástroju (vc. flexibilních endoskopu). Je vhodný pro dezinfekci ponorením a pro všechny zavedené cirkulacní metody.

 

široké spektrum účinnosti, vč. virucidní a sporicidní účinnosti

Nebezpečí. Obsahuje: glutaraldehyd (CAS: 111-30-8), (ethylendioxy)dimethanol (CAS: 3586-55-8), Formaldehyd (CAS: 50-00-0) but-2-yn-1,4-diol (CAS: 110-65-6)

 

Zdraví škodlivý při požití nebo při vdechování. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Podezření na genetické poškození. Může vyvolat rakovinu. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Způsobuje poleptání dýchacích cest. Před použitím si obstarejte speciální instrukce. Zamezte vdechování prachu/ dýmu/ plynu/ mlhy/ par/ aerosolů. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít. Používejte vybavení pro ochranu dýchacích cest. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře. PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Obsah/ obal odstraňte v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Pouze pro profesionální uživatele.

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Korsolex basic 5l

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Rychlost dodání
Expedujeme do 24h od objednání
Individuální přístup
S každým zákazníkem se domluvíme, každý problém vyřešíme
Zkušenost
Jsme na trhu již od roku 2004
Slevy pro zdravotníky
Lékařům a zdravotnickým zařízením nabízíme speciální ceny
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
DIČ: CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR