Jste lékař, dentista, veterinář, klinika, či domov pro seniory? Využijte náš speciální program pro profesionály v oboru zdravotnictví a získejte přístup ke slevám, speciálním akcím a informacím pro zdravotníky!!! Zaregistrujte se na našem e-shopu ZDE  a následně nám zašlete vaše IČO na email obchod@medicross.cz ( do předmětu emailu uveďte (''Sleva - profi'') a my vám nastavíme vaši trvalou individuální slevu na veškeré nákupy.

Stabimed fresh 1l

Čištění a dezinfekce termolabilních a termostabilních nástrojů a zdravotnických prostředků... více
829.92 Kč bez DPH
není skladem
1 004.2 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Rychlost dodání
Expedujeme do 24h od objednání
Individuální přístup
S každým zákazníkem se domluvíme, každý problém vyřešíme
Zkušenost
Jsme na trhu již od roku 2004
Slevy pro zdravotníky
Lékařům a zdravotnickým zařízením nabízíme speciální ceny
Kód: BBR19829
EAN: 7612449146855
Výrobce: B Braun
Popis a parametry
Diskuse

Stabimed fresh 1l

  • Příjemná a svěží vůně.
  • Bez obsahu aldehydů, fenolů i KAS.
  • Široké spektrum účinnosti.
  • Použitelný do ultrazvukových myček.
  • Vynikající čisticí vlastnosti, nefixuje proteiny.
  • Ekonomické použití od nízkých koncentrací.

Stabimed® fresh je dezinfekční zdravotnický prostředek na nástroje, neobsahuje aldehydy. Manuální dezinfekce a čištění (včetně ultrazvukového čištění) chirurgických nástrojů, pevných a ohebných endoskopů, laboratorního a anestetického vybavení. Po namočení do roztoku Stabimed® fresh připraveného k použití nástroje důkladně opláchněte pod studenou tekoucí vodou. Na závěr opláchněte demineralizovanou nebo destilovanou vodou. Nástroje osušte savou utěrkou, která nepouští vlákna. Před prvním použitím prostředku Stabimed® fresh je nutné lázeň na nástroje umýt vodou a např. přípravkem Helizyme, aby se odstranily potenciální zbytky dříve použitých prostředků. Nepoužívejte v kombinaci s dezinfekčními prostředky na bázi aldehydu! Omezená kompatibilita s výrobky na bázi silikonu. Stabimed® fresh není plně virucidní proti neobaleným virům, proto není vhodný pro tepelnou dezinfekci polokritických a kritických prostředků citlivých na teplo. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte páry. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obal/obsah v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Nebezpečí: Hořlavá kapalina a páry. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Způsobuje poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici. Pro profesionální použití. Výrobcem zdravotnického prostředku je B. Braun Medical AG, Seesatz 17, 6204 Sempach, Švýcarsko.

Před použitím si prosím pečlivě přečtěte návod k použití, neboť tento obsahuje informace o rizicích spojených s používáním zdravotnického prostředku a další důležité informace.

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Stabimed fresh 1l

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Rychlost dodání
Expedujeme do 24h od objednání
Individuální přístup
S každým zákazníkem se domluvíme, každý problém vyřešíme
Zkušenost
Jsme na trhu již od roku 2004
Slevy pro zdravotníky
Lékařům a zdravotnickým zařízením nabízíme speciální ceny
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
DIČ: CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR